30 września 2013

jnwenfwoe życie jest okrutne a ja i tak wszystko zlewam

Wiem, że lubicie moje ambitne tytuły.
Postanowiłam sobie bardzo mocno stać się lepszym człowiekiem. Łohoho który to już raz? zadam sobie pytanie, ale teraz na serio. Będę dbała o bloga, bo jakoś jeszcze nie przyzwyczaiłam się do szkolnej rutyny i ciągle krążę myślami wokół moich przecudownych simów. Takie życie kiedy pożyczysz wszystkie dodatki do The Sims 3 i nie możesz się oderwać... No ale, koniec dobrego. Uczę się robić na drutach, startuję w konkursie historycznym i kilku plastycznych. Staram się. Będę więcej rysować i ogólnie robić coś kreatywnego ze swoim życiem. Jak zapewne domyślacie się, przychodzę do was z niczym i próbuję to zapchać bezmyślną gadaniną o moim nudnym i pozbawionych kreatywności życiu. TAK.
~*~

Wip sobie Levitta dla Anko. Jakość taka jaka jest, ale musiałam jej wysłać jak on wygląda. Generalnie rysując go zauważyłam jak bardzo nienawidzę rysować szyi i ubrań. Chyba gostek mi wychodzi. Jest parę niedociągnięć ale ALE ale na pewno nie tyle ile na takim jednym portrecie Korczaka, który (nie jestem pewna) nie został ukazany na ramach obwarzanki. 
Fajny mam swetr co nie? C:


 ~*~ 
SPOILER 
Tak. Pokrótce streściłam GoT w którym się rozkochuję, zwłaszcza w paringu DanyxDrogo. 
Komiks oczywiście został shejcony na komixxach i nie trafił na główną, a w statucie szkoły jest błąd ortograficzny, który to mam zamiar okropnie wytknąć pani dyrektor.
Czasami na prawdę nie wiem co mam mówić.

~*~

Jakoś dziwnie się przyciemnił... Tutaj jest prawdziwa wersja, tzn. ta nieprzyciemniona.
Ogólnie miała być praca na konkurs, ale wyszła Madoczka. Nawet ładna jak mniemam. Nie czepiajcie się proszę konturów, ponieważ jest to tylko szkic. Lepiej obrobiony, ale nadal szkic. Znajomi mówią mało Madokowata, ale pozwolicie że rozpiszę się na temat fanartów. Kiedyś pewna bardzo mądra osoba (bo tak się mówi nie wiem czy ona/on była mądra bo nawet nie pamiętam gdzie to usłyszałam/przeczytałam) powiedziała coś w stylu "kiedy rysujecie fanarty nie starajcie się rysować kreską artysty, którego ta postać jest. To WY rysujecie fanart i to WASZ styl ma być ukazany na rysunku; tak jak WY wyobrażacie sobie postać". 
Dlategóż to ta Madoka Kaname jest taka dziwna, proszę państwa~

~*~

Zrobiłam sobie koszulkę. Nareszcie. Ale błąd zrobiłam. Kto zgadnie jaki ma u mnie ciastko i kawkę.

~*~

Nie wiem jak nazywa się PMS po angielsku, ale zapewne równo upiornie. Tak pięknie jest napisane, ponieważ mój tablet-kun postanowił się na mnie obrazić i nie chciał ładnie działać. A jak to ktoś kiedyś powiedział "weny nie wolno lekceważyć". Bardzo wena, ale musiałam to ująć.

Niedługo wstawię tutaj pierwsze szkolne szkice, ale to dopiero w weekend, bo ten tydzień mam zapchany, ale jak w tytule wszystko zlewam.  Chociaż trzeba zachowywać pozory np. teraz mam obok rozłożony zeszyt od religii więc żeby nie było, że się nie uczyłam. 

No to takim wywodem na temat mojego tygodnia zbliżyliśmy się do końca notki. Niestety tak mało, ale szykuję dla was jeszcze jeden super portret, którego tutaj na razie nie chcę pokazywać- dopiero jak skończę. 
A tak w chwili samouwielbienia ustawiłam sobie Madokę na tapetę- a co mi tam.

Sayonara~
_______________________________________________________________________________
PS. Jakby ktoś chciał collab to zapraszam do współpracy :)
PS2. Przez całą notkę nie użyłam żadnej emotikonki- co się ze mną dzieje, słodki Jezu.
<3
PS4. http://tygaczapuchnel.tumblr.com/ halo mój jesienny tumblr halo

3 komentarze:

 1. Ty gnij w piekle, kurde ;_______;
  Boże, ten pierwszy pportret jest takkurdegenialnyiwspaniały, że mój nick jest bardzo adekwatny do aktualnych zamiarów ;______;
  Madoka jest wspaniała. Czy tylko ja stoję w miejscu i nadal rysować nie umiem? :<
  Koszulka jest świetna ^^ Btw oglądałaś GoT czy czytałaś?
  Błąd to " ' ", który powinien być pomiędzy "I" i "m"?
  Pozdrawiawiawiawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. PMS to właśnie po angielsku przecież :D Po polsku: zespół napięcia przedmiesiączkowego.
  Spoilera nie czytałam, wybacz, ale jest piękny :)
  Wgl ja utknęłam w połowie drugiej części i nie mogę się zebrać, żeby dokończyć, no cóż...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. serjo? ;o wydawało mi się że PMS to PrzedMiesiączkowyStres XDDD

   Usuń